KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15103120
nr 1510 3120
Zoia Krukowskaja
(1903-1999), Sverige
Oljemålning, Torghandel, siggnerad 1953. Signerad. Olja på pannå, 45x36 cm, yttermått inklusive ram: 60x52 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:03:27
22/11 13:57:52
700 kr
9/12 15:02:02
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Zoia Krukowskaja
Läs mer om Zoia Krukowskaja